Make your own free website on Tripod.com

INVESTITII MURES

Utile
Home | Servicii | Institutii | Parteneri | Utile | Contact

Primarii Mures

Municipii

Nrcrt Primaria Adresa Telefon Fax E-mail
1 Tirgu Mures P-ta Victoriei, nr. 3 268330, 266029 264830 primaria@tirgumures.ro
2 Sighisoara Str. Muzeului, nr. 7 771280, 771282-5 771019 primaria@elsig.ro
3 Reghin str. Petru Maior, nr. 41 511112-5 512542 office@primariareghin.ro
4 Tirnaveni P-ta. Primariei, nr. 7 443400, 446112 446312 pmtab@yahoo.com


Orase

Nrcrt Primaria Adresa Telefon   Fax   E-mail
1 Iernut P-ta 1Dec. 1918, nr. 9 471410, 471376 471376 piernut@rdslink.ro
2 Ludus Bd. 1Dec. 1918, nr. 20 411548, 411628 411716 413402 ludus@cjmures.ro
3 Sovata str. Principala, nr. 155 570218, 570524 570970 secretariat@primaria.szovata.ro
4 Miercurea Nirajului str. Piata Teilor, nr. 48 576004, 576080 576177 576080 primariamniraj@lorinfo.ro
5 Sarmasu str. Republicii, nr. 14 421018, 421855 421855 421018 primaria@sarmasu.orizont.net
6 Singeorgiu de Padure str. Livezilor, nr. 6 578301 580357 primsgpadure@rdslink.ro
7 Ungheni str. Principala, nr. 356 328112, 328212 328212 pr.ungheni.ms@rdslink.ro


Comune

Nrcrt Primaria Adresa Telefon   Fax E-mail
1 Acatari str. Acatari, nr. 100 333298 333298 pacatari@lorinfo.ro
2 Adamus str. Livezilor, nr. 78 450112 450112    
3 Albesti str. Lunga, nr. 123 778001 777168 albestims@xnet.ro
4 Alunis str. Principala, nr. 656 553112 553112 alunis@orizont.net
5 Apold str. Principala, nr. 134 713104 713104    
6 Atintis str. Principala, nr. 242 474193 411762    
7 Bahnea str. Republicii, nr. 55 455112 455028 bahnea@cjmures.ro
8 Band str. Pacii, nr. 18 428403 428403 band@cjmures.ro
9 Batos str. Principala, nr. 302 544212 544212    
10 Bagaciu str. Principala, nr. 112 425714 425714    
11 Bala str. Principala, nr. 240 339112 339112    
12 Balauseri str. Principala, nr. 42 764112, 763612 763772 balpolg@artelecom.net
13 Beica de Jos str. Principala, nr. 215 513510 513510    
14 Bereni str. Principala nr. 22 587038      
15 Bichis str. Principala, nr. 43 483113 483112    
16 Bogata str. Principala, nr. 122 477100 477100 bogata@cjmures.ro
17 Breaza str. Principala, nr. 129 540112 540112    
18 Brincovenesti str. Principala, nr. 303 550112 550230    
19 Ceuasu de Cimpie str. Principala, nr. 416 324112 324112 abran@personal.ro
20 Chetani str. Principala, nr. 54 484112 484113 primariachetani@rdslink.ro
21 Chibed str. Principala, nr.452 584188     primchib@rdslink.ro
22 Chiheru de Jos str. Principala, nr. 81 346112        
23 Coroisinmartin str. Principala, nr. 49 765012 765112    
24 Corunca str. Principala, nr. 184 254827    corunca@orizont.net
25 Cozma str. Principala, nr. 41 540253 540253    
26 Craciunesti str. Principala nr. 288/d 332112, 332212 332113    
27 Craiesti str. Bisericii, nr. 194 427637, 427649 427637 primariacraiesti@yahoo.com
28 Cristesti str. Principala,nr. 678 326112 326842    
29 Cucerdea str. Principala, nr. 329 457002, 457198 457112    
30 Cuci Cuci nr. 261 477503 477503 primaria_cuci@yahoo.com
31 Danes str. Principala, nr. 391 762112, 762212 762212 danes@email.ro
32 Deda Deda nr. 175 556412, 556312 556689    
33 Eremitu str. Principala, nr. 547 347112, 347272 347112 primariae@rdslink.ro
34 Ernei str.Principala, nr. 428 335096 335112    
35 Faragau str. Principala, nr. 40/a 541112 541112    
36 Fintinele Fintinele nr. 124 580112 580113 fintinel@cjmures.ro
37 Galesti str. Principala, nr. 64 586112 586112 pgalesti@lorinfo.ro
38 Ganesti Ganesti nr. 548 425111, 425101 425049    
39 Gheorghe Doja Gheorghe Doja nr. 6 331112, 331212 331212 ghdoja@cjmures.ro
40 Ghindari str. Principala, nr. 79 584112 584112 primghi@rdslink.ro
41 Glodeni str. Principala, nr. 133 338112 338256    
42 Gornesti str. Principala, nr. 429 342112 342112    
43 Grebenisu de Cimpie str. Principala, nr. 151 429823 429823    
44 Gurghiu str. Republicii, nr. 8 536003 536004 gurghiu@artelecom.net
45 Hodac str. Principala, nr. 98 538601 538601 primaria.hodac@rdslink.ro
46 Hodosa str. Principala, nr. 56 349112 349112 primariahodosa@rdslink.ro
47 Ibanesti str. Principala, nr. 708 538300 538112 abc.prim@rdslink.ro
48 Iclanzel str. Principala, nr. 1 485301 471320    
49 Ideciu de Jos Ideciu de Jos nr. 228 546112 546112    
50 Livezeni str. Principala, nr. 76 243303 257793    
51 Lunca str. Principala, nr. 228 542812 542812    
52 Lunca Bradului str. Principala, nr. 189 558112 532340 lb@cjmures.ro
53 Madaras str. Principala, nr. 357 429300      
54 Magherani str. Principala, nr. 245 587112, 587113 587112    
55 Mica str. Principala, nr. 56 454112 454137 primariamica@artelecom.net
56 Mihesu de Cimpie str. M. Eminescu, nr. 4 420312 420313 mihesu@cjmures.ro
57 Nades str. Principala, nr. 343 763112 763017 nades@email.ro
58 Neaua str. Principala, nr. 15 585112 587112 primarianeaua@freemail.hu
59 Ogra Ogra, nr. 103/a 458112, 458212 458212 primogra@orizont.net
60 Papiu Ilarian str. Principala, nr. 192/a 485112        
61 Panet str. Principala, nr. 191 322112 322112    
62 Pasareni str. Principala, nr. 209 333320 333320 primpas@lorinfo.ro
63 Petelea str. Principala, nr. 726 344112 344112    
64 Pogaceaua str. Primariei, nr. 152 420042 420001 prim.pog@artelecom.net
65 Rastolita Rastolita nr. 335 532104, 532339 532339 primaria.rastolita@email.ro
66 Riciu str. Vasile Contiu, nr. 4 426003, 426212 426212 primriciu@artelecom.net
67 Rusii-Munti str. Principala, nr. 120 554112 554004    
68 Saschiz str. Principala, nr. 159 711602, 711621 711621    
69 Sarateni Sarateni nr. 110A 573001 573001   
70 Sincraiu de Mures str. Principala, nr. 197/A 316964 316965    
71 Singeorgiu de Mures str. Principala, nr. 166 218842, 318026 318025 sgms@artelecom.net
72 Singer str. Principala, nr. 193 485512 485512    
73 Sinpaul str. Principala, nr. 261 473512 235936    
74 Sinpetru de Cimpie str. Principala, nr. 128 422716 422704 psinpetru@yahoo.com
75 Sintana de Mures str. Morii, nr. 26 323517 323517 primsana@yahoo.com
76 Solovastru str. Principala, nr. 374 534112 534112 primaria.solovastru@rdslink.ro
77 Stinceni str. Principala, nr. 37 559212 558212    
78 Suplac str. Principala, nr. 238 456112, 456190 456112 suplac@cjmures.ro
79 Suseni str. Principala, nr. 409 513907 522088    
80 Saulia str. Principala, nr. 520 435112 435113 saulia@orizont.net
81 Sincai str. Principala, nr. 162 427201 427201 psincai@artelecom.net
82 Taureni str. Principala, nr. 258 433712        
83 Valea Larga str. Principala, nr. 248 488112 488112 valealarga.ms@e-primarii.ro
84 Vargata str. Principala, nr. 32 588112 588016 primariavargata@lorinfo.ro
85 Vatava str. Principala, nr. 215 555112 555001 ovidiu@orizont.net
86 Vetca str. Principala, nr. 140 580303 580303    
87 Viisoara str. Principala, nr. 111 712212 712212    
88 Vinatori str. Principala, nr. 51 761212 761212    
89 Voivodeni str. Principala, nr. 160 341112 341112 prim_voivodeni@rdslink.ro
90 Zagar str. Principala, nr. 266 712412 712412    
91 Zau de Cimpie str. Republicii, nr. 18 486112 486113 zaucimpie@yahoo.com